OnlineTrendy

Najlepsze strony internetowe dla pracy zdalnej i dodatkowych zleceń

0
Najlepsze strony internetowe dla pracy zdalnej i dodatkowych zleceń

Znalezienie stron poświęconych pracy zdalnej oraz takich, które wymieniają legalne zadania w niepełnym wymiarze godzin, pracę w domu (WFH) lub freelancing może być wyzwaniem. Ale to się zmienia. Więcej pracodawców jest otwartych na ideę pracowników zdalnych i więcej pracowników chce pracować zdalnie. Oto najlepsze strony internetowe dla pracy zdalnej i dodatkowych zleceń

W rzeczywistości, badanie Buffer’s 2021 State of Remote Work Study wykazało, że 97,6% z 2300 ankietowanych pracowników zdalnych stwierdziło, że chciałoby pracować zdalnie przynajmniej przez część czasu do końca swojej kariery.

Numerem jeden wśród korzyści wynikających z pracy zdalnej jest elastyczny harmonogram. Pracownicy zdalni docenili również możliwość pracy z dowolnego miejsca i brak konieczności dojeżdżania do pracy.

Z powodu koronawirusa wszyscy staliśmy się bardziej komfortowi w pracy w domu, nie wspominając o większej wydajności. Chociaż praca z dziećmi i innymi przeszkodami w domu ma swoje minusy, praca zdalna jest tutaj na czasie.

Na szczęście tradycyjne serwisy z ofertami pracy dodały filtr ułatwiający wyszukiwanie „prac zdalnych”. Nastąpił również wzrost liczby witryn poświęconych pracy zdalnej i pobocznych gigów.

(Powiedzmy sobie jasno, te opcje mają pomóc pracodawcom wypełnić więcej miejsc pracy).

Niezależnie od tego, czy szukasz side gigu, możliwości freelancingu czy pracy zdalnej, są to strony, które mogą pomóc Ci znaleźć dodatkowe źródła możliwości.

Jeśli szukasz najlepszych tradycyjnych stron internetowych, odwiedź Top Job Search Websites for 2020

Strony internetowe dotyczące pracy dorywczej

Strony te pozwalają na wyszukiwanie pracy freelancera, pracy na zlecenie, pobocznych zleceń, projektów i innych.

FlexJobs.com

FlexJobs oferuje zdalne i elastyczne oferty pracy z najszerszego zakresu kategorii, takich jak wprowadzanie danych, transkrypcje, HR i 50+ innych kategorii. Każda praca jest ręcznie wybierana, aby zapewnić jej legalność. Koszt tej strony to 29,95$ za 3 miesiące (inne opcje cenowe są dostępne).

Freelancer.com

Freelancer pozwala na wyszukiwanie ofert pracy, a także na stworzenie portfolio pracy, dzięki czemu osoby poszukujące konkretnych umiejętności/pracy projektowej mogą Cię wyszukać.

FreelanceWriting.com

Freelance Writing oferuje dziennikarstwo, treści, copywriting i blogi. To agreguje możliwości z różnych źródeł. Możesz filtrować oferty pracy według umiejętności, takich jak pisanie, copywriting, blogowanie, social media, redagowanie / korekta, pisanie techniczne, dziennikarstwo i inne.

Guru.com

Guru oferuje oferty pracy dla freelancerów w takich kategoriach jak: programowanie i rozwój, projektowanie i sztuka, pisanie i tłumaczenie, administracja i sekretariat, biznes i finanse, sprzedaż i marketing, inżynieria i architektura, prawo i inne.

Możesz sortować oferty pracy według stawek godzinowych lub stałych. Możesz również szukać według tego, ile osób złożyło oferty na daną pracę, jak również według kraju, w którym znajduje się dana praca.

Sologig

Sologig jest poświęcony pracy w branży inżynieryjnej i IT.

UpWork

Upwork to serwis, który pomaga łączyć profesjonalistów i agencje z firmami poszukującymi specjalistycznych talentów. w rzeczywistości korzystam z projektanta na UpWork, aby stworzyć dla mnie kilka infografik.

Fivrr

Fivrr pozwala na zamieszczanie usług, które oferowałbyś już od 5 dolarów.

Craigslist

Craigslist pozwala na zamieszczenie swoich usług i wyszukiwanie firm poszukujących Twoich usług. Po prostu bądźbardzo ostrożny.

Strony internetowe dotyczące pracy zdalnej

Oto kilka najlepszych stron, które pomogą Ci znaleźć wiarygodne źródła legalnej pracy zdalnej.

Nowe strony pojawiają się regularnie, więc spróbuj przeszukać sieć pod kątem swojej nazwy stanowiska i pracy zdalnej i zobacz, jakie inne strony internetowe mogą być odpowiednie dla rodzaju pracy, której szukasz.

LinkedIn

LinkedIn oferuje filtr „remote” w opcjach zaawansowanego wyszukiwania pracy.

WeWorkRemotely.com

WeWorkRemotely twierdzi, że jest największym forum pracy zdalnej z ponad 2,5 miesięczną liczbą odwiedzających.

Remote.co

Remote oferuje szeroki zakres stanowisk pracy poza tradycyjnymi stanowiskami związanymi z programowaniem.

VirtualVocations.com

VirtualVocations również oferuje szeroki wybór ofert pracy w trybie telepracy lub wirtualnym.

WorkingNomads.co

Working Nomads prezentuje oferty pracy zdalnej.

Inne możliwości pracy na boku

  • Dostawa
  • Prowadzenie
  • Wirtualny asystent
  • Nauczanie i korepetycje
  • Opieka
  • Ankiety i opinie konsumentów
  • Przeprowadzki i praca fizyczna
  • Obsługa klienta
  • Redagowanie i korekta

Opcje pracy z domu (wfh) otwierają się szybko, a firmy są bardziej otwarte na pomysł posiadania zdalnych pracowników.

Zobacz również:
Radakcja TeamJob

Jak napisać wiadomość pożegnalną do współpracowników? Nasze 21 przykładów!

Previous article

Jak napisać e-mail z prośbą o urlop – przykłady w użyciu!

Next article

You may also like

More in Online