Agencja Pracy za granicą Teamjob - O nas

Team Job to agencja pracy doskonale orientująca się w realiach życia jak i rynku pracy w Szwajcarii i nie tylko. Przez kilka lat nabywaliśmy odpowiednie doświadczenie oraz budowaliśmy sieć kontaktów umożliwiającą Polakom pracę za granicą.
Nasza oferta skierowana jest do potencjalnych pracowników - osób bezrobotnych, chcących zmienić pracę lub uzyskać dodatkowe źródło dochodu ale także podjąć nową ciekawą pracę w nowym miejscu.
Nie jestesmy typowa agencją pracy za granicą poniewaz nie szukamy zleceń z terenu Polski tylko jesteśmy cały czas w Szwajcarii i każdego dnia spotykamy się osobiście z potencjalnymi pracodawcami !
W przeciwieństwie do innych agencji pracy oferujemy przejrzyste warunki współpracy, żadnych małych druczków ani niedomówień! Doskonale znamy realia pracy w Szwajcarii jak i życia w tym kraju dlatego dajemy pewność iż wybrane dla Państwa oferty pracy będą starannie sprawdzone i dopasowane do aktualnych kwalifikacji. Możecie z całą pewnością zaufać naszej Agencji Pracy za Granicą.

Agencja Pracy za granicą receptą na brak pracy w Polsce!

Brak pracy i perspektyw zawodowych doskwiera ludziom w wielu rejonach kraju. Choć w niektórych województwach sytuacja znacznie się poprawiła, to jednak nie brakuje miejsc, gdzie nie można liczyć na żadną ofertę zatrudnienia, a sytuacja materialna ludzi jest dramatyczna. Dla wielu osób jedyną receptą na poprawę warunków bytowych może okazać się wyjazd za granicę. Każdego roku Polskę opuszcza tysiące osób. Szacuje się, że obecnie poza granicami kraju żyje już ponad 3 miliony Polaków.

Wyjazd za granicę to nie koniec świata

Choć wyjazd za granicę wiąże się z dokonaniem rewolucyjnych zmian w życiu, nie brakuje osób, które są gotowe podjąć to ryzyko. W większości przypadków ludzie wyjeżdżają, korzystając z pomocy znajomych lub bliskich, którzy już urządzili się w nowym miejscu i oferują wsparcie w poszukiwaniu zatrudnienia lub korzystają z agencji pracy za granicą takiej jak Team Job. Jednak nie brakuje i zdesperowanych osób, które wyjeżdżają w ciemno, by na miejscu szukać lepszych perspektyw do życia. W wielu przypadkach nowe życie rozpoczynają całe rodziny, a małe dzieci od maleńkiego wychowują się poza granicami kraju.

Lepsze warunki pracy i płacy!

W większości przypadków praca za granicą wiąże się z lepszymi warunkami zatrudnienia i płacy. Jednak również i tutaj trzeba zachować czujność, gdyż nie brakuje osób, które chcą się wzbogacić cudzym kosztem i dokonują oszustwa. Dlatego należy zachować czujność w przypadku jakichkolwiek pośredników, którzy za prowizję oferują znalezienie dobrej pracy. Lepiej korzystać z uprzejmości znajomych bądź zgłosić się do profesjonalnej agencji pracy za granicą, jaką my oczywiście jesteśmy.

pracownik agencji pracy za granicą Team Job

pracownik atrudniony w agencji pracy Teamjob

Wybierz naszą agencję pracy za granicą i ciesz się nową pracą w ciągu tygodnia!

Wśród krajów, do których najchętniej wyjeżdżają Polacy, wyróżniają się: Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Holandia, Szwajcaria oraz kraje skandynawskie. Nie bez przyczyny w pierwszym szeregu wymienia się właśnie te państwa. Dysponują one dość rozległym rynkiem pracy, który oferuje bardzo różnorodne możliwości zatrudnienia. Od chwili wejścia Polski do Unii Europejskiej nowe miejsce do życia znalazło w nich bardzo wiele osób i skorzystało z możliwości pracy za granicą. Za granicą można więc spotkać wielu rodaków i nawet osoby, które nie władają dobrze językiem obcym nie będą mieć problemu z komunikacją.

Nie znasz języka? To nie problem!

Warto jednak pamiętać, że znajomość języka obcego jest bardzo przydatną umiejętnością podczas poszukiwania pracy za granicą. W większości miejsc pracy jest wymagana choć podstawowa znajomość języka, a jeśli myśli się o podjęciu bardziej atrakcyjnej pracy, trzeba liczyć się z koniecznością komunikatywnego porozumiewania w danym dialekcie. W większości krajów można swobodnie porozumiewać się w języku angielskim, jednak w niektórych wymagany jest włoski, niemiecki bądź francuski. W Holandii bywa wymagany język niderlandzki.

Swobodna praca za granicą, godziwa zapłata i wielka satysfakcja!

Osoby, które nie porozumiewają się swobodnie w języku angielskim, powinny korzystać z usług agencji pracy za granicą. Agencje pomagają znaleźć stanowisko pracy jak najlepiej odpowiadające zarówno kwalifikacjom zawodowym pracownika, jak i również jego znajomości języka obcego. Pomoc agencji pracy pomaga również uniknąć pułapek związanych z załatwianiem formalności i podpisywaniem umów, jak również z podjęciem pracy nielegalnej. Jesteśmy zatem do Waszej dyspozycji!

Login/Sign up