KarieraZarządzanie Reputacją

23 pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Product Managera (z odpowiedziami)

0
pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Product Managera

Menedżerowie produktu noszą wiele różnych funkcji w firmie. A to oznacza, że pytania na rozmowie kwalifikacyjnej będą się od siebie znacznie różnić!

W tym artykule:

Poniższa lista pytań na rozmowę kwalifikacyjną dotyczącą zarządzania produktem pomoże ci się przygotować i wywrzeć świetne wrażenie.

1. Czym zajmuje się menedżer produktu?

Choć wydaje się to głupie, osoby prowadzące rozmowy kwalifikacyjne zadają to pytanie, aby upewnić się, że w pełni rozumiesz to stanowisko i wszystko, co się z nim wiąże. Menedżerowie produktu mają złożoną pracę i chcą wiedzieć, że jesteś gotowy na to wyzwanie.

Potrzeby organizacyjne mogą również różnić się w zależności od pracodawcy. Pytanie takie jak to pozwala menedżerowi ds. rekrutacji ocenić, co wnosisz i zrozumieć twoje wcześniejsze doświadczenia.

Najlepszym sposobem na udzielenie odpowiedzi na to pytanie jest omówienie stanowiska i swojego doświadczenia w tej dziedzinie. Przejrzyj opis stanowiska i skup się na odpowiednich umiejętnościach, które posiadasz. Podkreśl swoje kwalifikacje i połącz punkty, aby pokazać, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko.

2. Jak mógłbyś ulepszyć nasz produkt?

Ankieterzy uwielbiają używać tego pytania, aby postawić cię w centrum uwagi. Jest ono podobne do banalnego pytania „Sprzedaj mi ten długopis”, które można zobaczyć w filmach. Wierz lub nie, ale to pytanie ujawnia wiele na temat twojego potencjału.

Menedżerowie ds. rekrutacji chcą poznać twoje procesy myślowe i zobaczyć cię w akcji. Dużą częścią tej pracy jest tworzenie i ulepszanie produktów, które spełniają potrzeby klientów, a jednocześnie służą celom biznesowym. Prośba o zasugerowanie ulepszeń istniejącego produktu jest dla pracodawców sposobem na sprawdzenie, jak poradziłbyś sobie, gdybyś miał taką możliwość.

Pokazuje również, czy przeprowadziłeś swoje badania. Zawsze badaj firmę i jej produkty przed rozmową kwalifikacyjną. Dowiedz się wszystkiego o tym, czym zajmuje się firma i jakie rodzaje produktów opracowuje.

Innym powodem, dla którego zadają to pytanie, jest chęć zobaczenia logiki rozwiązywania problemów w akcji. To, jak odpowiesz na to pytanie, pokazuje, że rozumiesz proces wprowadzania ulepszeń i że wiesz, jak oceniać sytuacje.

Wykorzystaj tę wiedzę do zadawania pytań i sugerowania praktycznych ulepszeń. Skoncentruj się na pytaniu o większe potrzeby rynku i oczekiwania klientów, abyś mógł formułować zalecenia, które są zgodne z rynkiem i biznesem. Nie musisz wymyślać koła na nowo, ale powinieneś pomyśleć o atrakcyjnych ulepszeniach, aby udowodnić, że jesteś gotowy do podjęcia tej pracy.

3. Jaki jest Twój proces ustalania, czego chcą klienci?

Częścią bycia menedżerem produktu jest słuchanie tego, czego klienci chcą i potrzebują od produktu. Stanowisko to jest pomostem łączącym konsumentów z firmą.

To pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej o zarządzanie produktem ma na celu uzyskanie lepszego wglądu w twoje podejście do uczenia się o klientach. Ankieterzy chcą wiedzieć, w jaki sposób łączysz się z prawdziwymi ludźmi i jakich procesów używasz do zbierania istotnych informacji, które przynoszą korzyści firmie.

Najlepiej byłoby, gdybyś omówił wiele zastosowanych metod. Najlepiej jest wspomnieć o wielu podejściach, aby pokazać, że masz dobrze zaokrąglone strategie, które pomagają ci uzyskać jak najwięcej informacji.

Podaj rzeczywiste przykłady tego, jak twoje metody pomogły tobie i twoim byłym pracodawcom odnieść sukces.

4. Jaką ścieżkę kariery widzisz dla siebie w ciągu najbliższych 5 lat?

To pytanie staje się coraz bardziej popularne podczas rozmów kwalifikacyjnych na dowolne stanowisko. Czasy zatrudniania pracowników na całe życie minęły, a firmy rozumieją, że większość kandydatów ma długoterminową ścieżkę kariery, którą chcą podążać.

To pytanie ma na celu zrozumienie, w jaki sposób ta rola pasuje do twoich większych planów.

Żadna firma nie chce zatrudniać menedżera produktu, który postrzega tę pracę jako tymczasową odskocznię. Chcą ludzi, którzy mogą rozwijać się wraz z firmą i pozostaną w niej dłużej niż kilka lat.

Należy o tym pamiętać podczas udzielania odpowiedzi. Unikaj mówienia czegokolwiek, co sugeruje, że chcesz rozwijać swoją karierę poza tym stanowiskiem w ciągu zaledwie kilku krótkich lat. Najlepszym podejściem jest powiedzenie, że chcesz zdobywać doświadczenie, uczyć się i doskonalić swoje umiejętności, kontynuując pracę w firmie.

5. Jaką najtrudniejszą decyzję musiałeś podjąć jako menedżer produktu?

Menedżerowie produktu muszą być pewnymi siebie decydentami. Ta praca nie jest łatwa i czasami trzeba podejmować bardziej złożone decyzje niż proste „tak” lub „nie”. Czasami twoje decyzje wpływają na wiele osób lub zmieniają cały kierunek wprowadzania produktu na rynek, co skutkuje dużymi konsekwencjami dla firmy.

Odpowiadając na to pytanie, pamiętaj o znaczeniu analizy. Chcesz pokazać menedżerowi ds. rekrutacji, że rozumiesz wagę podejmowania decyzji na tym stanowisku i nie traktujesz tego lekko. Podkreśl swoją zdolność do badania, analizowania i podejmowania właściwych decyzji dla firmy.

Jeśli możesz podać rzeczywiste przykłady, zrób to. Pokaż, w jaki sposób podejmowane przez Ciebie decyzje przyniosły korzyści poprzednim pracodawcom.

6. Dlaczego chcesz tu pracować?

To pytanie może wprawić Cię w zakłopotanie. Jest to popularne pytanie zadawane przez ankieterów, niezależnie od stanowiska. Jaki jest jego cel? Aby zrozumieć Twoje motywacje i upewnić się, że odrobiłeś pracę domową.

Firmy chcą zatrudniać ludzi, którzy rozumieją misję organizacji i chcą aktywnie przyczyniać się do jej sukcesu.

Udzielając odpowiedzi, powinieneś przedstawić fakty na temat organizacji, których dowiedziałeś się podczas badań. Co początkowo przyciągnęło Cię na to stanowisko? Co masz nadzieję osiągnąć? Opowiedz o firmie i dlaczego uważasz, że jest to praca dla Ciebie.

7. Jak ustalasz priorytety swojej pracy?

Bycie menedżerem produktu wymaga noszenia wielu kapeluszy. To stanowisko nie polega na siedzeniu w biurze przez cały dzień i robieniu tego samego przez osiem godzin. Każdy dzień jest inny, a ty nieustannie żonglujesz kilkoma zadaniami.

Rozmówcy pytają o priorytetyzację zadań, aby poznać twoje podejście. Chcą, abyś wiedział, jak zarządzać swoim czasem i wykonywać wszystkie zadania bez poświęcania jakości.

Czasami trzeba odłożyć niektóre zadania na dalszy plan, by nadać priorytet czemuś pilniejszemu. Jak to zrobić?

Odpowiedź na to pytanie podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko product managera powinna być szczegółowa i przemyślana. Omów swoje podejście do zarządzania czasem i podkreśl umiejętność rozróżniania zadań o wysokim priorytecie. Porozmawiaj o tym, w jaki sposób wybierasz, na czym się skupić i dlaczego stosujesz swoje metody.

8. Opowiedz mi o sytuacji, w której poniosłeś porażkę jako menedżer produktu i czego się nauczyłeś.

To pytanie ujawnia kilka szczegółów na temat Twojego potencjału do skutecznego pełnienia tej roli.

Po pierwsze, pozwala ci przyznać się na swoje błędy. To bardzo ważne na takim stanowisku. Rozmówcy chcą widzieć, że nie boisz się przyznać do swoich błędów i mówić o pomyłkach.

Po drugie, to pytanie pokazuje twoje krytyczne myślenie. Kiedy omawiasz porażkę, analizujesz sytuację i zastanawiasz się, gdzie coś poszło nie tak. To cenna cecha w tym zawodzie.

Wybierz moment z przeszłości, który nauczył cię cennych lekcji. Najlepiej jest unikać monumentalnych błędów, które drogo kosztowały twojego byłego pracodawcę. Zamiast tego wybierz momenty, które pomogły ci rozwinąć się jako menedżer produktu.

Omów niepowodzenie, co doprowadziło do tego doświadczenia i czego się nauczyłeś. Wykorzystaj lekcje płynące z tego doświadczenia i dowiedz się, w jaki sposób pomogło ci to stać się bardziej skutecznym menedżerem produktu.

9. Jakie jest Twoje podejście do budowania relacji z zespołem programistów, gdy jesteś nowy w firmie?

Jeśli otrzymasz ofertę pracy, wejdziesz do ustalonego środowiska pracy z zupełnie nowymi kolegami i nowym zespołem do poprowadzenia. Jak planujesz poradzić sobie z nieodłącznymi wyzwaniami tej sytuacji?

Menedżerowie produktu są liderami. Muszą budować relacje ze swoimi zespołami, zanim będą mogli poprowadzić je do sukcesu. Jednak zrobienie złego pierwszego wrażenia lub niepodjęcie kroków w celu poznania swojego zespołu może doprowadzić do katastrofy lub nieprzyjemnego środowiska pracy.

Odpowiadając na to pytanie podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko product managera, wspomnij o tym, jak rozwijasz zaufanie i budujesz relacje. Możesz wspomnieć o ćwiczeniach budowania zespołu, które lubisz, porozmawiać o przeglądach wyników, aby dowiedzieć się, co każdy wnosi do stołu itp. Kluczem jest wykorzystanie przykładów rzeczywistych sytuacji, w których udało ci się zbudować silne relacje z ludźmi.

10. Opowiedz mi o jednym ze swoich ulubionych produktów i o tym, jak byś go ulepszył.

To zabawne pytanie, które zapewnia mnóstwo informacji dla ankieterów i menedżerów ds. rekrutacji.

Każdy ma produkty, które uwielbia, a ludzie, którzy pracują nad ich rozwojem, mają trudności ze spojrzeniem poza swoją pracę, aby znaleźć obszary wymagające poprawy. Odpowiadając na to pytanie, pokazujesz, że potrafisz myśleć krytycznie pomimo swojego uwielbienia dla konkretnego produktu.

Twoja odpowiedź podkreśli również, co najbardziej cenisz w produkcie. Na przykład, rekomendowanie zmian w użyteczności wskazuje, że zależy ci na doświadczeniu klienta.

Odpowiadaj szczerze i bądź tak szczegółowy, jak to tylko możliwe. Im bardziej wyczerpująca będzie Twoja odpowiedź, tym lepiej Twoje umiejętności będą postrzegane przez rekruterów.

11. Opowiedz mi o sytuacji, w której musiałeś zamknąć produkt i jak do tego podszedłeś.

W pewnym momencie prawie wszystkie produkty dobiegają końca. W wielu firmach zadaniem menedżera produktu jest podjęcie tej decyzji i zapewnienie płynnego przejścia, gdy produkt osiągnie koniec swojego życia.

To pytanie na rozmowie o zarządzanie produktem dotyczy praktyczności, podejmowania decyzji i procedur operacyjnych. Ankieterzy chcą usłyszeć o tym wszystkim i dowiedzieć się, jak podchodzisz do procesów związanych z końcem życia produktu.

Porozmawiaj o tym, jak podejmujesz decyzję o zamknięciu produktu lub usługi. Następnie omów, w jaki sposób przygotowujesz różne działy do zmiany. Omów plany migracji klientów, harmonogramy, wsparcie na koniec okresu eksploatacji i wszystkie kluczowe decyzje, które musisz podjąć.

Bądź metodyczny i omów kroki, które podejmujesz, aby udowodnić, że możesz skutecznie zamknąć produkty w sposób, który nie zaszkodzi Twojej firmie.

12. Co należy zrobićco zamierzasz zrobić w ciągu pierwszych 90 dni, jeśli zostaniesz tu zatrudniony?

Pierwsze 90 dni na stanowisku jest najważniejsze. Osoby prowadzące rozmowy kwalifikacyjne chcą dowiedzieć się, co planujesz robić, jeśli zatrudnią Cię jako menedżera produktu. Dlaczego? Pokazuje to, co cenisz najbardziej i ujawnia twój styl pracy.

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo ważna! Nie chcesz być zbyt surowy lub niezdecydowany w wykonywaniu swojej pracy. To działanie równoważące.

Jeśli wspomnisz, że chcesz coś zmienić i naciskać na zmiany produktu, sprawi to wrażenie, że twoje ego rządzi podejmowaniem decyzji. Zamiast tego skup się na poznawaniu ludzi, procesów i technologii oraz na tym, jak się do nich dostosujesz.

Najlepsze odpowiedzi na to pytanie dotyczą dowiedzenia się więcej o firmie i jej produktach, przy jednoczesnym poznaniu procesów i ludzi.

13. Podziel się sytuacją, w której wykorzystałeś dane, aby uzyskać poparcie interesariuszy.

Dane odgrywają dużą rolę w byciu skutecznym menedżerem produktu. W tej roli będziesz wykorzystywać dane i wskaźniki do podejmowania krytycznych decyzji. Co więcej, będziesz wykorzystywać twarde dane, aby udowodnić podejmowanie decyzji interesariuszom.

W tym pytaniu Twoim celem jest udowodnienie, że rozumiesz, jak korzystać z danych. Opisz, w jaki sposób zbierasz fakty i budujesz mocne argumenty. W miarę możliwości podawaj rzeczywiste przykłady.

Opowiedz o wcześniejszych doświadczeniach, które wymagały od ciebie tworzenia prezentacji lub tworzenia czegoś w oparciu o dane. Skup się na udanych przypadkach opartych na danych i na tym, jak przyniosły one pozytywne rezultaty.

14. Jakie są według Ciebie najważniejsze elementy analizy konkurencji?

Analiza konkurencji polega na ustaleniu, kim jest konkurencja, co ma do zaoferowania i w jaki sposób Twój produkt może zapewnić coś lepszego potencjalnym klientom. Menedżerowie produktu często przeprowadzają analizę konkurencji wraz z badaniami konsumenckimi, aby lepiej ocenić, jak produkt ich firmy wypada na tle konkurencji.

Istnieją dwie części procesu analizy konkurencji, które należy omówić w swojej odpowiedzi.

Pierwsza obejmuje identyfikację mocnych i słabych stron produktu, szans i zagrożeń. Te wewnętrzne informacje pomagają firmie opracować właściwą deklarację pozycjonowania dla różnych działów.

Druga część to bezpośrednie porównanie cech, w którym określasz, w jaki sposób Twój produkt jest podobny do produktów konkurencji. Chodzi o to, aby dowiedzieć się, jak poprawić, aby wypełnić lukę i stworzyć bardziej atrakcyjny produkt dla mas.

15. W jaki sposób zespół zarządzania produktem ułatwia sprzedaż?

Wspieranie sprzedaży polega na wspieraniu zespołów sprzedaży i marketingu, pomaganiu im w osiąganiu sukcesów i zamykaniu transakcji. Menedżerowie produktu powinni poświęcić czas na edukację działu sprzedaży w zakresie produktu i zapewnić różnym zespołom wszystkie potrzebne materiały pomocnicze.

Istnieje wiele sposobów, aby odpowiedzieć na to pytanie dotyczące zarządzania produktem, ale najlepszym podejściem jest omówienie tego, co zrobiłbyś, aby ułatwić rozwój sprzedaży. Może to obejmować kroki, które podejmiesz, aby przyspieszyć pracę nowo wdrożonych specjalistów ds. sprzedaży, sesje szkoleniowe mające na celu nauczenie zespołów o produkcie, materiały pomocnicze, które zapewnisz itp.

16. Wymień główne różnice między kierownikiem projektu a kierownikiem produktu.

Menedżerowie projektów i menedżerowie produktu mają swój udział w grze, ale robią zupełnie inne rzeczy. Ankieterzy zadają to pytanie, aby upewnić się, że kandydat rozumie wyraźne różnice między tymi rolami i znać swoje obowiązki.

Najlepszym sposobem na udzielenie odpowiedzi jest sprowadzenie wszystkiego do tego, co robią te dwie role.

Kierownik projektu to osoba, która nadzoruje codzienne operacje projektu. Dba o sprawne działanie, zapewniając, że projekt zostanie zakończony na czas i w ramach budżetu.

Tymczasem kierownik produktu jest odpowiedzialny za sukces lub porażkę produktu. Podejmuje ważne decyzje, działając jako jeden z liderów najwyższego szczebla. Menedżerowie produktu zazwyczaj współpracują z kierownikami projektów, aby zapewnić, że codzienne działania przyczyniają się do szerszego obrazu.

17. Co podoba Ci się w byciu menedżerem produktu?

To pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej dla menedżerów produktu to wyjątkowy sposób na poznanie Twoich motywacji.

Oczywiście ktoś, kto z natury pasjonuje się wykonywaną pracą, jest bardziej skłonny do odniesienia sukcesu. Jeśli zależy ci na tej pracy, twoje motywacje wykraczają poza pieniądze. To właśnie uwielbiają słyszeć menedżerowie ds. rekrutacji.

Odpowiadając, mów o tym, co najbardziej lubisz w tej pracy i jak bardzo cię ona satysfakcjonuje. Porozmawiaj o tym, czego nie możesz się doczekać i dlaczego podjąłeś tę pracę.

18. Jak definiujesz i identyfikujesz możliwości rynkowe?

Umiejętność identyfikowania szans rynkowych może utorować drogę do świetnych pomysłów. Chodzi o to, aby wiedzieć, jak wyróżnić się na zatłoczonym rynku i znaleźć sposoby na zwiększenie zysków firmy.

Istnieje wiele sposobów mówienia o możliwościach rynkowych. Aby zaimponować osobie prowadzącej rozmowę kwalifikacyjną i menedżerowi ds. rekrutacji, należy skupić się na twardych danych.

Możesz odnieść się do całkowitego rynku adresowalnego, który podkreśla obecną i przyszłą wartość potencjalnych możliwości, które warto wykorzystać. Inną opcją jest omówienie złożonej rocznej stopy wzrostu (CAGR). Ta liczba pokazuje, jak szybko rośnie szansa rynkowa i buduje argumenty za tym, dlaczego Twoja firma powinna na nią wejść.

19. W jaki sposób komunikujesz swoją strategię produktową?

Dobra komunikacja jest kluczowym elementem układanki dla menedżerów produktu. Nie wystarczy przedstawić wizję. Chociaż dobrze zbudowane przypadki mogą być przekonujące, najlepszym sposobem na omówienie strategii są dowody oparte na danych.

Komunikacja jest kluczową częścią tej roli; musisz pokazać, że czujesz się komfortowo omawiając swoje strategie. Trzymaj się systematycznego podejścia i sprawdzonych taktyk komunikacyjnych. Może to obejmować duże fora publiczne, prezentacje oparte na danych i wiele innych.

20. Opowiedz mi o udanym produkcie, którym zarządzałeś.

Tutaj możesz pochwalić się swoimi umiejętnościami i osiągnięciami.

Menedżerowie ds. rekrutacji uwielbiają słuchać o historiach sukcesu. To szansa, by dowiedzieć się więcej o twoich umiejętnościach i podejściu do pracy, dając im jednocześnie przedsmak tego, co możesz wnieść do firmy.

Wybierz swoje największe sukcesy i opowiedz o tym, jak osiągnąłeś pozytywne wyniki. Omów swoje procesy, jakie kroki podjąłeś, aby urzeczywistnić swoją wizję, a także niesamowite wyniki, które pojawiły się później.

Trzymaj się konkretnego przykładu, przez który możesz przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną, wykorzystując swoją historię STAR.

21. Jak zdefiniować i śledzić sukces produktu?

Innym aspektem bycia menedżerem produktu jest definiowanie i mierzenie sukcesu. Musisz wiedzieć, na jakim etapie znajduje się Twój produkt, aby podejmować decyzje, które przyczynią się do sukcesu Twojej firmy.

Istnieje wiele sposobów definiowania i śledzenia sukcesu. Jednak najlepsze podejścieach jest opracowanie silnego zestawu kluczowych wskaźników wydajności, które można monitorować w perspektywie krótko- i długoterminowej.

Dobre wskaźniki KPI, o których można mówić, obejmują sprzedaż, przychody, czas wdrażania, utrzymanie klientów, liczbę użytkowników i inne. Wybór kluczowych wskaźników wydajności zależy od rodzaju produktu.

Rozważ wyjaśnienie, w jaki sposób wybierasz odpowiednie wskaźniki KPI do monitorowania i co robisz, aby zmierzyć sukces po uruchomieniu.

22. Jak radzisz sobie z kwestiami personalnymi lub konfliktami?

Podczas gdy twoja główna praca jako menedżera produktu obraca się wokół produktu lub usługi, którą uruchamiasz, będziesz musiał również radzić sobie z dynamiką zespołu. Konflikty i kwestie personalne mogą pojawić się w każdej pracy. Nawet zespoły, które działają jak dobrze naoliwione maszyny, nie są odporne na dramaty.

Twoim zadaniem jest zapewnienie płynnego działania zespołu i wykorzystanie umiejętności każdej osoby.

Odpowiadając na to pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej zarządzania produktem, porozmawiaj o tym, jak poprawiasz wydajność pracowników. Wspomnij o cyklicznych przeglądach jeden na jeden, wsłuchiwaniu się w potrzeby zespołu i aktywnym pomaganiu im w osiągnięciu pełnego potencjału. Następnie omów kroki podejmowane w celu rozwiązywania konfliktów w zespole.

Odwołaj się do rzeczywistych doświadczeń i przedstaw konkretny plan, którego używasz, aby przywrócić zespół na właściwe tory.

23. Kiedy wiesz, że nadszedł czas, aby ograniczyć niektóre funkcje w celu dotrzymania terminu?

Czasami nie można uwzględnić każdej funkcji bez przekroczenia terminu. Taka jest natura rozwoju produktu i zarządzania nim. Jako menedżer produktu musisz wiedzieć, kiedy zmniejszyć skalę i nadać priorytet udanemu uruchomieniu.

Zadając to pytanie, ankieterzy chcą dowiedzieć się więcej o procesach. Chcą wiedzieć, w jaki sposób wcześnie rozpoznajesz problemy i podejmujesz trudne decyzje, aby utrzymać wszystko na właściwym torze.

Istnieje wiele kroków, które można podjąć przed ograniczeniem liczby funkcji. Można na przykład zmienić priorytety na mapie drogowej, ograniczyć funkcjonalność i wstrzymać się z innymi funkcjami do aktualizacji po uruchomieniu lub przeprowadzić miękkie uruchomienie. Wyjaśnij, w jaki sposób rozważasz swoje opcje i co robisz, aby podjąć decyzję, która przyniesie korzyści firmie bez negatywnego wpływu na wydanie.

Podsumowanie

Te typowe pytania na rozmowie kwalifikacyjnej dla menedżerów produktu obejmują wiele obszarów i pozwalają menedżerom ds. rekrutacji zorientować się, co możesz wnieść do firmy. Dlatego ważne jest, aby być gotowym odpowiedzieć na każde z nich! Przeanalizuj tę listę kilka razy przed rozmową kwalifikacyjną, a będziesz w stanie wyróżnić się z tłumu.

Przeczytaj także:

25 pytań i odpowiedzi na rozmowy kwalifikacyjne dotyczące marketingu

42 Pytania i odpowiedzi podczas rozmowy kwalifikacyjnej z analitykiem biznesowym

25 najczęściej zadawanych pytań na rozmowie kwalifikacyjnej z recepcjonistką

Zobacz również:
Radakcja TeamJob

Umowy o pracę w Szwajcarii – jakie rodzaje są najlepsze?

Previous article

Jak zarządzać odrzuconymi kandydatami?

Next article

You may also like

More in Kariera